Vyhodnocení dotazníku spokojenosti klientů

07.09.2021

Nejlepší kámoška na světě...

Kdo by si nepřál být takto označován? Takovéto pocty se dostalo jedné naší osobní asistentce z Prostějova, protože takto ji svými slovy označil náš klient v Dotazníku spokojenosti klientů se službou osobní asistence.

Každý má své přirozené vazby v rodině, mezi přáteli, sousedy, dětmi ve škole, a pro naši službu je oceněním, že může být tou nenápadnou součástí běžného života našich klientů a jejich blízkých.

Děkujeme všem rodinám, které se do vyplnění dotazníku zapojily. Je to pro nás důležitá zpětná vazba k tomu, jak vnímáte naše zaměstnance a průběh služby, je příjemné a dojemné číst řádky pochvaly, a zároveň je to také příležitost k malým krokům zlepšení, když jsou výhrady a připomínky.

Vnímáme, že není vždy jednoduché zvyknout si na někoho nového, kdo dochází do rodiny nebo na změny způsobené okolnostmi - je to o vzájemné důvěře a schopnosti pochopení. Ne vždy je možné vyhovět, ale snažíme se vždy o trpělivost, partnerský vztah a naplnění potřeb klienta v rámci možností, které naše služba nabízí.

Dovolujeme si některé konkrétní citace zveřejnit.

"Jsem v jejich přítomnosti klidnější, cítím se bezpečně."

"Kontakt se světem."

"Můžu žít plnohodnotným životem s hendikepem."

"Zažívám s asistentkami spoustu legrace, dodávají mi optimismus do života a vyplňují prázdné chvíle mého života."

"Pro naše dítě se asistentka stala druhou mámou, na kterou je výborné spolehnutí.  Dítě je nadšené a šťastné a my víme, že je v dobrých rukou plných lásky a vnímavosti."