Virtuální charitativní závod pro Podané ruce

31.03.2020

Milí soutěžící, prozatím jsou všechny sportovní akce v České republice kvůli COVID-19 zrušeny, prozatím i včetně našich závodů, které se pravděpodobně budou muset přesunout na příští rok. My se ale jen tak nevzdáváme a vymysleli jsme pro Vás virtuální charitativní závody. V současné době je navíc ta nejlepší chvíle pro to, abychom pomohli těm co to potřebují nejvíce. Abychom my - celý náš tým, i vy soutěžící, mohli alespoň částečně pomoci přidejte se k našemu virtuálnímu závodu a podpořte dobrou věc. Můžete se přidat kdykoli v období od 1.4-19.7.2020 ať jste odkudkoli :)
Komu společně pomůžeme: ORGANIZACI PODANÉ RUCE - OSOBNÍ ASISTENCE.
Tato nezisková organizace napomáhá i v této době starým a handicapovaným lidem, kteří potřebují osobní asistenci, neboť jsou sami či jejich rodiny nemohou službu zajistit. "Vzhledem k tomu, že tato situace bude pravděpodobně trvat dlouho a my za klienty budeme chodit se službou osobní asistence stále, musíme si ochranné pracovní prostředky (roušky, rukavice, dezinfekci) zajistit samy".
Vybraná částka za tento virtuální charitativní závod poputuje tedy opět této organizaci a tentokrát především na nákup roušek, dezinfekce, rukavic apod..., aby mohli nadále bezpečně vykonávat osobní asistenci pro ty, co to nyní potřebují nejvíce. 

Kdy: Kdykoliv od 1.4. do 19.7.2020
Kde: Kdekoliv po celé ČR.
Ať už poběžíte venku, nebo doma, respektujte prosím nařízení vlády ČR. Venku běhejte sami, maximálně s lidmi, se kterými jste ve společné domácnosti. Zdraví je na prvním místě! 

Disciplíny: chůze či běh - sami, se psem, ponym, koněm na ruce či pod sedlem (jízdárna, výběh, terén) hlavně prosíme dbejte na bezpečnost. 

Trasa: Symbolická na 1 KM (kdo chce, může i víc)

Startovné: Symbolických 100 Kč + možnost dobrovolného příspěvku - je to jen na Vás :

STARTOVNÍ BALÍČEK 

Za startovné získáte:

  • virtuální startovní číslo se svým jménem
  • certifikát jako poděkování za účast a pomoc
  • lísteček do tomboly o skvělé ceny!
  • slevy na nákup od našich partnerů


Doplním během týdne :)
TOMBOLA:Tombola bude zahrnovat klasické ceny, které již ti, co nás podporují každoročně na našich závodech znají. Losovat se bude 20.7.2020 v 15:00 hod

SDÍLEJTE NAŠI MYŠLENKU DÁL! Prosíme všechny, aby se tato myšlenka, tento virtuální charitativní závod dostal mezi co nejvíce lidí, budeme potřebovat vaši pomoc. Čím více lidí, tím větší pomoc. Děkujeme za sdílení:
https://www.facebook.com/groups/CharitativnHZ/permalink/3143874458965824/

REGISTRACE:
Registrace na email: CharitativniHZ@seznam.cz

(Stačí nám Vaše jméno na virtuální startovní číslo). Hned po registraci vám přijde potvrzovací e-mail, ve kterém bude více informací a číslo účtu pro platbu startovného na náš virtuální charitativní závod! Zároveň dostanete virtuální startovní číslo a lístek do tomboly. Tombola se bude losovat 20.7.2020

Po skončení závodu tedy 20.7.2020 Vám rozešleme e-mail s certifikátem, poděkováním a odkazem, kam přidat fotografie z vašeho závodu (nepovinné). Z došlých fotografií vytvoříme galerii a snad se nám povede i video. Na čase nezáleží, letos vyhrává opravdu každý účastník.
Předem děkuji každému virtuálnímu soutěžícímu, který se přihlásí :)

Seznam přihlášených závodníků zde.