Virtuální charitativní závod pro Podané ruce

31.03.2020

Milí soutěžící, prozatím jsou všechny sportovní akce v České republice kvůli COVID-19 zrušeny, prozatím i včetně našich závodů, které se pravděpodobně budou muset přesunout na příští rok. My se ale jen tak nevzdáváme a vymysleli jsme pro Vás virtuální charitativní závody. V současné době je navíc ta nejlepší chvíle pro to, abychom pomohli těm co to potřebují nejvíce. Abychom my - celý náš tým, i vy soutěžící, mohli alespoň částečně pomoci přidejte se k našemu virtuálnímu závodu a podpořte dobrou věc. Můžete se přidat kdykoli v období od 1.4-19.7.2020 ať jste odkudkoli :)
Komu společně pomůžeme: ORGANIZACI PODANÉ RUCE - OSOBNÍ ASISTENCE.
Tato nezisková organizace napomáhá i v této době starým a handicapovaným lidem, kteří potřebují osobní asistenci, neboť jsou sami či jejich rodiny nemohou službu zajistit. "Vzhledem k tomu, že tato situace bude pravděpodobně trvat dlouho a my za klienty budeme chodit se službou osobní asistence stále, musíme si ochranné pracovní prostředky (roušky, rukavice, dezinfekci) zajistit samy".
Vybraná částka za tento virtuální charitativní závod poputuje tedy opět této organizaci a tentokrát především na nákup roušek, dezinfekce, rukavic apod..., aby mohli nadále bezpečně vykonávat osobní asistenci pro ty, co to nyní potřebují nejvíce. 

Kdy: Kdykoliv od 1.4. do 19.7.2020
Kde: Kdekoliv po celé ČR.
Ať už poběžíte venku, nebo doma, respektujte prosím nařízení vlády ČR. Venku běhejte sami, maximálně s lidmi, se kterými jste ve společné domácnosti. Zdraví je na prvním místě! 

Disciplíny: chůze či běh - sami, se psem, ponym, koněm na ruce či pod sedlem (jízdárna, výběh, terén) hlavně prosíme dbejte na bezpečnost. 

Trasa: Symbolická na 1 KM (kdo chce, může i víc)

Startovné: Symbolických 100 Kč + možnost dobrovolného příspěvku - je to jen na Vás :

STARTOVNÍ BALÍČEK 

Za startovné získáte:

  • virtuální startovní číslo se svým jménem
  • certifikát jako poděkování za účast a pomoc
  • lísteček do tomboly o skvělé ceny!
  • slevy na nákup od našich partnerů

TOMBOLA:Tombola bude zahrnovat klasické ceny, které již ti, co nás podporují každoročně na našich závodech znají. Losovat se bude 20.7.2020 v 15:00 hod

REGISTRACE:

Registrace na email: CharitativniHZ@seznam.cz

(Stačí nám Vaše jméno na virtuální startovní číslo). Hned po registraci vám přijde potvrzovací e-mail, ve kterém bude více informací a číslo účtu pro platbu startovného na náš virtuální charitativní závod! Zároveň dostanete virtuální startovní číslo a lístek do tomboly. Tombola se bude losovat 20.7.2020

Po skončení závodu tedy 20.7.2020 Vám rozešleme e-mail s certifikátem, poděkováním a odkazem, kam přidat fotografie z vašeho závodu (nepovinné). Z došlých fotografií vytvoříme galerii a snad se nám povede i video. Na čase nezáleží, letos vyhrává opravdu každý účastník.
Předem děkuji každému virtuálnímu soutěžícímu, který se přihlásí :)

Seznam přihlášených závodníků zde.