Praktické informace k poskytování služby

06.04.2020

Chtěli bychom Vás požádat, abyste stále dbali na dodržování hygienických zásad, používali roušky, myli si ruce. Také naše asistentky jsou pravidelně informovány o ochranných pomůckách, všechny již obdržely potřebné roušky a dezinfekci nebo rukavice. 

Nabízíme rovněž po domluvě provedení dezinfekce kritických míst v domácnosti s použitím dezinfekce, kterou pořídíte. V době poskytování služby pomůžeme s údržbou roušek.

Prosíme o zajištění potřebných léků Vašim blízkým po komunikaci s praktickými nebo odbornými lékaři (vyzvednutí zajistí Vaše osobní asistentka ve službě).

Rovněž kompenzační a inkontinenční pomůcky doporučujeme dovybavit do zásoby.

V tuto chvíli nejsme schopni přijímat nové klienty, prosíme o pochopení. Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte sociální pracovnici dle regionu, ona si Vaši žádost zaeviduje a dle vývoje situace bude možno provést sociální šetření a službu Vám zajistit.

Pokud je zájemce o službu nebo klient v současné době ve zdravotnickém zařízení, musíme Vás informovat, že dle doporučení Asociace poskytovatelů sociálních služeb by měl být testován na přítomnost koronaviru a do jeho negativního výsledku nemůže být služba poskytována. V tom případě budeme kontaktovat příslušný krajský úřad a hygienickou stanici a je třeba dodržet dobu karantény 14 dnů.

Rovněž je důležité informovat neprodleně naše sociální pracovnice o změnách ve Vašem zdravotním stavu.

Děláme vše pro zajištění bezpečí Vašich blízkých a také ochranu našich pracovníků, protože bez nich by služby nemohly být poskytovány.

Děkujeme za Vaši podporu, spolupráci a pochopení, a věřme, že se vše v dobré obrátí.

Helena Fejkusová

ředitelka