Poděkování za podporu v době "koronaviru"

25.05.2020

Je to zvláštní doba, ve které se teď nacházíme. Na jednu stranu současná situace komplikuje život mnoha lidem, organizacím i celému státu. Na straně druhé se objevuje plno skvělých nápadů, ochotných a iniciativních lidí, zlepšováků a štědrosti. I my bychom chtěli ze srdce poděkovat za štědré a ochotné lidi, kteří nám v současné situaci pomáhají.

Studio VESTIBUL ATELIÉR z Ostravy nám dodalo zdarma již 100 ks roušek, které putují k našim osobním asistentkám i klientům. Moc děkujeme! I všem dobrovolníkům, kteří je vlastnoručně ušili!

Dále děkujeme skupině "Ostrava Šije roušky", která nám pro ostravskou pobočku také darovala 100 ks roušek.

Od VZP v Ostravě jsme dostali také 150 ks roušek.

Za pobočku ve Frýdku-Místku bychom chtěli poděkovat neznámému dárci, který osobně přinesl k nám na Malý Koloredov 50 ks roušek, dále obci Řepiště, která nám také poskytla cca 50 ks roušek. Také pan Kajzar z hnutí "Naše město FM" nám poskytl 50 ks roušek.

Samozřejmě děkujeme také Magistrátu města Frýdek-Místek za 100 ks šitých a 100 ks nanoroušek + desinfekci a další ochranné pomůcky, které jsme od města obdrželi.

DĚKUJEME Nadaci Karla Komárka, která nám poskytla 57 000,- Kč na Ochranné pracovní pomůcky v souvislosti s Covid 19.


Velmi si vážíme také iniciativy "VIRTUÁLNÍ CHARITATIVNÍ ZÁVOD

Zaznamenali jsme také takříkajíc "opačné" poděkování od jedné z našich osobních asistentek Zuzany Kleknerové na webu města Frýdek-Místek. Určitě pohladilo na duši, děkujeme!!! ❤ Platí to oboustranně - děkujeme všem našim osobním asistentkám za jejich práci, ochotu, vstřícnost ...