Akce ve Faunaparku se vydařila

18.08.2021

Ve čtvrtek 12. srpna jsme jako náhradu oslav našeho výročí připravili Zábavné odpoledne pro děti ve Faunaparku ve Frýdku-Místku. Pozvali jsme zaměstnance a jejich rodiny, dobrovolníky canisterapie s rodinami, ale hlavně veřejnost. Největší neznámou, jako u všech venkovních akcí, zůstávalo počasí. Ve čtvrtek ale na nás hned od rána koukalo sluníčko a zůstalo to tak po celý den. Prostory Faunaparku jsou nádherné a nabízejí spoustu stinných míst, takže i když jsme měli nachystáno 9 stanovišť, všechny byly v příjemném stínu. Účast byla hojná, za což jsme moc rádi. Děti si mohly na 8 stanovištích vyzkoušet své znalosti a šikovnost a nakonec se vyfotit ve fotokoutku, buď s naším maskotem nebo s živými pejsky. Rozdali jsme 74 balíčků s odměnami, ve kterých děti našly např. křídy na chodník, omalovánku a pastelky, džusík a dárky od města Frýdek-Místek a tiskárny Kleinwachter a jiné drobnosti.
Po ukončení akce pro veřejnost jsme krásných prostor Faunaparku využili ještě ke společnému setkání zaměstnanců Podaných rukou - osobní asistence a dobrovolníků canisterapie. Opekli jsme si párky, vyzkoušeli napečené buchty a chuťovky a pobyli společně u ohniště. 

Děkujeme všem návštěvníkům za účast, všem, kdo se podíleli na organizaci akce, dětem za to, že si to užily a našim psím parťákům, že byli s námi a dělali radost všem přítomným.

Padl návrh, abychom z této akci vytvořili tradici, což není špatný nápad. Možná se tedy sejdeme zase za rok. Těšíme se...