Co je nového...

Akce, zprávy, informace

Reportáž TV Polar

Při příležitosti návštěvy náměstka primátora SM Frýdku-Místku, pana Marcela Sikory, natočila televize Polar reportáž o naší organizaci, která je shlédnutí zde: https://polar.cz/zpravy/frydeckomistecko/frydek-mistek/11000017480/pomahaji-nemocnym-postizenym-i-seniorum-podane-ruce-pusobi-v-ms-kraji-uz-19-let


Reakce na naše jarní přání, které jsme rozesílali tentokrát jen mailem, nás velmi potěšily. Z řad našich klientů a jejich blízkých nám přišly tyto odpovědi:

První akcí, kde budeme letos prezentovat naši službu, budou Muzikantské žně. Už se moc těšíme na tradičně výbornou muziku, příjemné lidi a skvělou atmosféru této hudební akce. Určitě přijďte v pátek a sobotu 26. a 27. června do areálu Sokolík také...

Je to zvláštní doba, ve které se teď nacházíme. Na jednu stranu současná situace komplikuje život mnoha lidem, organizacím i celému státu. Na straně druhé se objevuje plno skvělých nápadů, ochotných a iniciativních lidí, zlepšováků a štědrosti. I my bychom chtěli ze srdce poděkovat za štědré a ochotné lidi, kteří nám v současné situaci pomáhají.

Pro potěšení a zamyšlení 💛🙂👍si dovolujeme zveřejnit reakci jedné z našich osobních asistentek na negativní výsledek testu na coronavirus: